تبلیغات
❥⇜Dïąɓσℓïҡ Lσ√εŗş ♦Mσŗε Bℓσσđ✘ - نقد و بررسی انیمه محبوب عاشقان شیطانی"خون بیشتر"

 

❥⇜Dïąɓσℓïҡ Lσ√εŗş ♦Mσŗε Bℓσσđ✘

♡ عـاشـقــانـه عـاشــق ☆☆ عـاشـقــان شیـطـانیــم ♡


نقد و بررسی انیمه محبوب عاشقان شیطانی"خون بیشتر"
1394/06/1709:11   

سلام صبحتون بخیر..
امروز نقد و برسی این انیمه ی دوست داشتنی با انرژی خاص دوس داشتنی رو اوردم
مطمئن باشین پشیمون نمیشین این یه نقد سریع نیست..
من که خیلی خوشم اومد..امیدوارم شماهم جواب سوال های داشته و نداشتتون رو بگیرید...
شاید بعضی هاتون بگید این انیمه داستانش مضخرف بود و فقط شخصیت هاش خوب بودن ولی نه...
این انیمه داستانش خیلی عالیه فقط خوب پویا نمایی نشده..نتونستن داستان رو خوب نشون بدن..بخاطر قسمت های کمش و... اینکه موقع ساخت یه کارتون برخی جاهاش بنا به دلایلی حذف میشه..
داستانشم قشنگه..موضوعشم همینطور حالا شاید اسمش جالب نباشه یا بهش نخوره..ولی همه چیش عالیه فقط درست نشونش ندادن 
این قبلا یه رمان بوده و وقتی داستان اصلیش توی رمان هست و همه میدوننش..دیگه هیچکس به فیلمش اهمیت نمیده..که چقدر از اطلاعات رو وارد کردن..{{چون قبلا رمان رو خوندن دیگه}} و انیمه اش هم بخاطر داشتن طرفدارای زیاد درست شده..و طرفدارا اهمیت نمیدن چی هست فقط دوسش دارن^^
سایونارااا

اسپویل : بلاخره اومد،چقدر صبر کردیم تا فصل دومش پخش بشه ببینیم یویی مرده یا زندس.اونطوری که توی عکس نشون داده یویی باید زنده باشه و طبق گفته ها چهار شخص به داستانمون اضافه میشن که توی ادامه در موردشون میگم،image of Diabolik Lovers More,Blood
 یه موردی هست اونم اینه که توی بعضی جاها نوشته شده بود که یویی توی فصل دوم میمیره و این فصل در مورد دوتا خواهر دوقلو هست که به اون خونه برای زندگی میرن حالا کودومشون درسته نمیدونم و برای فهمیدنش باید صبر کنیم تا انیمه پخش بشه. عاشقان شیطانی رمانی که به علت داشتن طرفدارن زیاد تبدیل به مانگا شد و سپس چهار بازی از روی اون ساخته شد و یک انیمه12قسمته+یکovaهم از روی انها ساخته شد که قراره فصل دوم اون در پاییز همین سال پخش بشه.محبوبیت بیش از حدی که این انیمه داشت باعث شد که ان به 7 زبان مختلف ترجمه وپخش گردد((ولی به پای فروزن نمیرسه)). کموری یویی دختر نقش اصلی که داستان به دور او میچرخد.پدر یویی کشیشی هست که برای کار به خارج از کشور میرود و یویی را برای زندگی به خانه ای میفرستد.هنگامی که یویی برای اولین بار به طرف این خانه میرود باران شروع به باریدن میکند و یویی با عجله به طرف در میرود و در خانه را میزند ولی کسی جواب نمیدهد و یویی خود وارد خانه میشود و هنگامی که مشغول دیدن خانه بود پسری را میبیند که روی یک مبل دراز کشیده و خوابیده است ویویی به طرف پسر میرود تا ان را بیدار کند ولی وقتی میبیند پسر بیدار نمیشود فکر میکند که او مرده است و مسخواهد که با اورژانس تماس بگیرد ولی پسر ناگهان از خواب میپرد و تلفن یویی را از او میگیرد و کم کم سرو کله5 پسر دیگر پیدا میشود و یویی متوجه میشود که انها خوناشام هستند و یویی نمیتواند فرار کند.اینها خلاصه ای بود از فصل اول این انیمه. کوموری یویی:دختر17ساله نقش اصلی که خیلی مهربونه و با اینکه شیش برادر خوناشام اون رو اذیت میکنن اون سعی میکنه که با اونها مهربون باشه و اونها رو درک کنه. خانواده ساکاماکی فرزندان کارل هاینز از سه مادر متفاوت دو فرزند بزرگ رجی و شو از همسر دوم بئاتریکس هستند و سه برادر ایاتو-لایتو و کاناتو از همسر اول هاینز،کوردلیا هستندو جوان ترین انها سوبارو از سومین همسر هاینز،کریستا هست.
شو:پسر اول خانواده که مورد توجه مادرش قرار گرفته برای اینکه میتواند رئیس بعدی خانواده شود و همیم باعث شده با برادرش رجی مبارزه کند
رجی:پسر دوم خانواده که خیلی رسمی است و با اینکه با شو از یک مادر هستنداز او بیزار هست رجی خیلی به اداب و رسوم اهمی میدهد و همیشه درحال خواندن کتاب هست و در عین حال خشن ترین و بی رحم ترین پسر خانواده هست. ایاتو:سومین پسر خانواده و اولین پسر اولین همسر خانواده کوردلیا.همیشه توسط مادرش در فشار بوده تا در اینده رئیس بعدی خانوداه شود و هرگز هیچ عشق و محبتی از مادرش دریافت بکرده به همین علت در ابتدا با یویی سرد برخورد میکند ولی کمکم به یویی نزدیک میشود.همچنین اولین کسی هس که خون یویی را مینوشد.
کاناتو:چهارمین پسر خانواده که هیچ محبتی از مادرش دریافت نکرده و تبدیل به یک سادیسم شده است و خشونت زیادی دارد و اکثرا با عروسک خود به اسم تدی حرف میزند. 
لایتو:پسر پنجم خانواده که مثل دو برادر دیگرش هیچ محبتی از مادر ندیده هست او شوخی کردن را دوست دارد و معمولا میخنددو زیاد خشن نیست 
سوبارو: اخرین فرزند خانواده و تنها فرزند کریستا که همیشه خود را خشن نشان میدهد و با یویی بد رفتاری میکند ولی قلبی مهربان دارد. 
خانواده موکامی که چهار فرزند دارند و قرار هست از فصل دوم وارد انیمه شوند.البته اولین وردشان درovaاین انیمه بوده. روکی:فرزند ارشد خانواده موکامی.او یک اشراف زاده است که در کودکی پدرش ورشکست شد و خودکشی کرد و مادر با معشوقه اش فرار کرد و روکی به یتیم خانه فرستاده شد و در انجا با سه برادر خود اشنا شد و با انها نقشه فرار از یتیم خانه را کشید ولی شکست خورد و هنگامی که توسط مسئولان یتیم خانه در حال مرگ بود توسط هاینز نجات پیدا کردند و تبدیل به خوناشام شدند و روکی تبدیل شد به خوناشامی خشن که برای انتقام گرفتن از کسایی که زندگی کردن به عنوان انسان را از او گرفته بودندزندگی میکند.همچنین اولین فرد از خانواده موکامی است که خون یویی را مینوشد و با ایاتو در مقابله برای به دست اوردن یویی است.
 کو:پسر دوم خانواده موکامی که در یک جا رها شده بوده و هیچ خاطره ای از خانواده اش ندارد و در اثر یک حادثه یکی از چشم های خود را از دست میدهد ولی وقتی دوباره به صورت خوناشام زنده میشود چشم از دست رفته اش باز میشود و او میتواند با ان چشم درون قلب ها رو ببیند و همچنین در حال رقابت با سوبارو هست. 
یوما:سومین پسر خانواده موکامی که شخصیتی خجالتی و مهربان دارد ولی وقتی در یک اتش سوزی خانواده اش را از دست میدهد و دچار فراموشی میشود برای زنده ماندن در خیابان شخصیت خجالتی و مهربان خودرا پنهان میکند و تبدیل به فردی خشن میشود که پس از ماجرای فرار از یتیم خانه او نیز تبدیل به خوناشام میشود.
ازوسا:اخرین و جوانترین پسر خانواده موکامی که هیچ احساسی ندارد و میگوید زندگی پوچ است و توسط سه دزد دزدیده میشود و مورد ازار قرار میگیرد و بعد از به قطل رسیدن دزد ها به یتیم خانه میرود و در انجا تبدیل به خوناشام میشود همچنین او معقول ترین فرد در خانواده موکامی است و با یویی صحبت میکند و کمی ترسو هست و با کاناتو مقابله میکند
نویسنده:hiroko kusanagi
کارگردان:risako yoshida
موسیقی:yuuki hayashi
استادیو:Zexcs
 • منبع:wikipedia.org
 • Previously announced to begin broadcasting in October, information on broadcast channels and streaming has been revealed for the TV anime Diabolik Lovers More, Blood. The first televised broadcast will take place on AT-X on Sept. 24, with terrestrial broadcasts beginning on Tokyo MX on Oct. 4. The anime will also be streamed on Niconico Douga.
  Diabolik Lovers More, Blood is the second season of Diabolik Lovers which began its broadcast in September 2013. The series is an anime adaptation of a popular game by Otomate, the leaders in otome games. Along with its popularity from the games, there is an abundance of events and merchandise for the series. That popularity is spreading even further with the anime adaptation. Now a second season has been realized that answers fans’ wishes.
  With the start of production, Risako Yoshida will continue from the OAD as director. The series composer is Hiroko Kanasugi who worked on the Jewelpet series, and Yuko Yahiro continues as character designer on the series. The animation will be produced by Zexcs.
  The theme song has also been confirmed, and its title is “Kindan no 666.” It is a character song for two new characters to the TV anime series: Ko Mukami and Azusa Mukami. Ryohei Kimura and Daisuke Kishio have been cast as Ko and Azusa, respectively. The song will be released on CD in both a regular and limited edition on Wednesday, Nov. 25.
  In other news, a completely made-to-order DVD box set of the first season of Diabolik Lovers will also be released. It will feature the full season, of course, as well as all the extras included in each volume of the limited edition DVDs. With a special ending PV and a dummy head situation movie included as well, this box set is great for fans who missed out on buying the volumes previously. It will be released on Jan. 8 at a price of 18,000 yen (plus tax).
  It seems we’ll see even more from this series as the broadcast of the anime draws closer. Don’t miss any news to come.
  Diabolik Lovers More, Blood
  AT-X: Every Wednesday beginning Sept. 24, 2015 at 12:30 a.m.
  Tokyo MX: Every Sunday beginning Oct. 4, 2015 at 10:00 p.m.
  Niconico Douga: Streaming begins October 2015
  [Staff]
  Original Work: Otomate (Idea Factory, Rejet)
  Original Character Designer: Satoi 
  Director: Risako Yoshida
  Series Composer: Hiroko Kanasugi
  Character Designer: Yuko Yahiro
  Music: Yuki Hayashi, Saki
  Animation Production: Zexcs
  Production: Diabolik Lovers MB Project

    
-Shin-Shin- کــامـــنت()